Duyarlı Web Tasarım

Yaratıcı, duyarlı, web tasarım, eti bilişim, responsive web design, duyarlı web tasarım, internet destek, masaustu, programlama

Gerek Türkiye’de gerekse dünyada birçok web tasarım şirketi var. ETİ BİLİŞİM olarak bizim web tasarımdaki amacımız sizin için hazırladığımız internet sitenizle işinizi yeniden keşfetme olanağı sunmak. Size internet dünyasının sonsuzluğunda başarı öneriyoruz, size geleceği vaad ediyoruz.

YARATICI DUYARLI WEB TASARIM

Yaptığımız internet sitelerini tanımlamak için tek sözcük kullanma hakkımız olsa o sözcük “eşsizlik” olacaktır. Sizi diğerlerinden ayıracak olan tek özelliğin de bu olduğunu düşünüyoruz.

İşte bu anlayışla her cihaza uyumlu eşsiz web siteleri tasarlıyoruz.

E-TİCARET RAKİPLERİNİZDEN BİR ADIM ÖNDE

Size uygun e-ticaret çözümlerimizle ürünlerinizi dünyanın en büyük pazarında satılığa çıkarın. 24/7 açık mağazanız ile günün her saati satış yapıp kazancınızı artırabilirsiniz. Etkili ve kolay yönetim paneli ile çözümlerimiz sizleri bekliyor.

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ İLE KOLAY GÜNCELLENEBİLİR İNTERNET SİTELERİ

Değişim dünyanın değişmeyen en temel yasası. Antik dönem filozoflarında Herakleitos yaklaşık 2500 yıl önce her şeyin değiştiğini anlatmak için aynı nehirde iki kez yıkanılamayacağını söylemişti. Her şeyin hızla değiştiği internet dünyasında da internet sitelerinin aynı kalması beklenemez. Bizler değerli çözüm ortaklarımızın istedikleri zaman istedikleri değişiklikleri yapabilmeleri için içerik yönetim sistemlerinden en iyi düzeyde faydalanabilmeleri için gerekli bütün düzenlemeleri yapmaktayız. Drupal, Wordpress gibi önde gelen sistemleri nasıl kullanacaklarını anlatmakta ve gerektiğinde ücretsiz teknik detay desteği sunmaktayız.